Quetzalcoatlus - Petr Suvorov Web Page

2015 (II)

S Mirkou Friedman, Petrem Šrámkem a Jardou Prchalem na pracovní cestě v Polsku. /

With Mirka Friedman, Petr Šrámek and Jarda Prchal during our work journey in Poland. (c) Petr Šrámek

 

Mapa naší pracovní cesty do Maďarska v roce 2015/Map of our work journey to Hungary in 2015. (c) Google Maps

 

Zoo Wroclaw (září 2015)

Do Wroclawi jsme se vypravili s týmem Zoo Brno v rámci konference EAZA 2015. Od mé návštěvy v roce 2009 zde vyrostl obří pavilon Afrikarium s tropickým světem včetně kapustňáků. Tato budova je nyní dominantou celé zoo. Taktéž přibyl pavilon madagaskaru a došlo k renovaci některých expozic.

(***)

I went to Wroclaw with our team of Brno Zoo to the conference EAZA 2015. From my last visit in 2009, a new giant house Afrikarium with the tropical world including manatees has been constructed. This building is now a dominant in the zoo. In addition, they also constructed a new Madagascar house. Some older enclosures have been rebuilt too.Zoo Opole (září 2015)
Do Zoo Opole jsme se vypravili s týmem Zoo Brno a Zoo Bratislava při cestě z konference EAZA 2015. Zoo leží na okraji města. Je překvapivě veliká. Nechovají vyslovené špeky v celoevropském měřítku, nicméně mají hezké expozice. Návštěvu zoo lze jen doporučit.

(***)

We came to Opole Zoo with the team of Brno Zoo and Bratislava Zoo during our return from the conference EAZA 2015. Zoo is located to the border of the city. It is surprisingly big. They don´t keep really extremely rare species, but they have very nice enclosures and good design. Visit of this place is a very good idea :o)